Hilal Hobbyland - Kendinize Daha Çok Zaman Ayırın.
Aranacak Kelime :  
RC ARABALAR RC TIR ve KAMYONLAR RC İŞ MAKİNALARI MODEL UÇAKLAR RC HELİKOPTERLER MULTİKOPTERLER MODEL TRENLER RC TEKNELER
RC TANKLAR RC YAKITLARI ve KİMYASALLAR KUMANDALAR VE ELEKTRONİK MOTORLAR YEDEK PARÇALAR

  Haber Grubu
Haber grubumuza katılın, tüm yeniliklerimizden ilk siz haberdar olun !

  Gerekli Bilgiler

  Doviz Kurları
1 Dolar : 3,2800 TL
1 Euro : 3,5000 TL
1 Japon Yeni   0,0310 TL

 
  Satış Sözleşmesi

Satış Sözleşmesi ;
www.hilalhobbyland.com.tr Web sitemiz üzerinden satın alınan ürünler maksimum 3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir. Kargoya teslimat yapıldıktan sonra ürün veya ürünlerin müşterimize ulaşma süresi İstanbul için 48 saati, İstanbul dışı için ise 72 saati bulabilir. Resmi tatil günleri ve doğal afet gibi sebebler bu süreyi uzatabilir. Kargo firmasında yaşanabilecek teknik sorunlar (kaza vs.) yüzünden gerçekleşebilecek gecikmeler HİLALHOBBYLAND sorumluluğunda değildir.


Teslimat seçeneklerimiz:FİRMAMIZDAN ALMIŞ OLDUĞUNUZ ÜRÜNLERİN TUTARI 150 TL ve ÜZERİNDE İSE SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZ KARGO ÜCRETİ ÖDEMİYOR. ÜCRETSİZ KARGO UYGULAMASI ÖZEL İNDİRİMLİ ÜRÜNLERDE GEÇERLİ OLMAYACAKTIR. HAVALE - EFT İLE ALIMLARDA, ÜRÜNÜNÜN LİSTE FİYATI DEĞİL HAVALE / EFT TUTARI GEÇERLİ OLACAK VE 150 TL VE ÜZERİNDE , ÜCRETSİZ KARGO UYGULAMASI GEÇERLİ OLACAKTIR.

ÜCRETSİZ KARGO UYGULAMASI SADECE MNG KARGO İLE OLAN GÖNDERİLERDE GEÇERLİDİR. MÜŞTERİ BAŞKA BİR KARGO FİRMASI İLE GÖNDERİ İSTERSE KARGO ÜCRETİ MÜŞTERİYE AİTTİR.

FİRMAMIZ KAYNAKLI OLMAYAN DEĞİŞTİRME VEYA İADE DURUMLARINDA ÜRÜNÜN KARGO BEDELİ MÜŞTERİDEN TAHSİL EDİLİR.

SERVİS VE TAMİR AMAÇLI FİRMAMIZA GÖNDERİLEN ÜRÜNLERİN KARGO BEDELİ MÜŞTERİ TARAFINDAN ÖDENİR. TAMİR SONUNDA ÇIKAN MASRAF 150 TL VE ÜZERİNDE İSE TAMİR EDİLEN ÜRÜNÜN MÜŞTERİYE GERİ GÖNDERİMİ ÜCRETSİZ KARGO UYGULAMASINA GİRER.
Garanti Şartları
Ürün İade ve İptal Şartları
www.hilalhobbyland.com.tr web sitesi üzerinden yapılan satışlar Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ile Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliğine tabi satışlardır ve bu kanun-yönetmelikteki hükümleri uygulamaktadır.Ürünün kullanıcı hatasından kaynaklanmayan, üretimden kaynaklanan hatalarda sorunlu olan parça yenisiyle değiştirilir.
Satın alınan ürünlerin iadesi ile ilgili herhangibir sorun yaşanmaması için lütfen ürününüzü kargo firması yetkilisinden teslim alırken, kargo görevlisi önünde açarak ve kontrol ederek teslim alınız. Eğer ürün kutusunda yırtılma, ezilme vb. bir bozukluk görürseniz ürünü teslim almayınız.
Bu tip durumlarda bize mail veya telefon yoluyla başvurabilirsiniz. Bankalarla yapılan işlemin ardından satış iptal edilip paranız geri iade edilecektir.
Cayma Hakkı
Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği nin 8. Maddesine göre, müşteri, “Ürünü teslim aldığı tarihten itibaren yedi gün içerisinde hiçbir sorumluluk üstlenmeksizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin malı reddederek sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.” . Buna göre, müşteri, ürünü aldıktan sonra, 7 gün içerisinde sebepsiz iade etme hakkına sahiptir.
Cayma hakkından faydalanabilmek için;
İadenin, satın alınan ürünün ambalajı açılmadan, tahrip edilmeden, bozulmadan ve ürün kullanılmadan teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde gerçekleştirilmesi gereklidir.
Elektronik ürünlerinde, ürünün kutusu üzerindeki, ithalatçı veya üretici firma tarafından yapıştırılmış olan stickerların ya da güvenlik bandının yırtılması, vakumlu veya jelatinli ambalajın açılması durumlarında, iade talepleri kabul edilmemektedir.
Haktan faydalanmak için, satın alınan ürüne herhangi bir zarar gelmemesi ve ürünün tekrar satılabilecek durumda olması gerekir. Müşteri, ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür.
Müşterinin özel istek ve talepleri uyarınca üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen mallarda cayma hakkı kullanılamaz.
Niteliği itibariyle iade edilemeyecek, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan mallarda cayma hakkı sözkonusu değildir.
Ayıplı Malın İadesi
Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun un 4.Maddesine göre, “Tanıtım ve kullanma kılavuzunda ya da reklam ve ilânlarında yer alan niteliklerine aykırı olan ya da kullanım amacı bakımından tüketicinin ondan beklediği faydaları azaltan maddi, hukuki veya ekonomik eksiklikler içeren mallar, ayıplı mal olarak kabul edilir. Müşteri, malın teslim tarihinden itibaren 30 gün içerisinde ayıplı mal bildiriminde bulunursa, ürünü iade etme, bedel indirimi, ücretsiz değişim ya da ücretsiz onarım haklarından birine sahiptir.” .
Ayıplı Mal bildiriminde bulunarak yukarıda belirtilen haklardan faydalanmak için;
Ürünün özellikleri, tanıtımında belirtilen özelliklerden farklıysa ya da, müşterinin üründen beklediği faydayı azaltan eksiklikler varsa, ürün, ayıplı mal sınıfına girer.
Müşteri, 30 gün içerisinde ayıplı mal bildiriminde bulunmalıdır.
Ayıplı Mal bildiriminde, servis istasyonları, veya ürünün ithalatçısı veya imalatçısı tarafından düzenlenen bir raporla kullanım hatasının bulunup bulunmadığı belirlenir. Kullanıcı hatasının olduğu tespit edilirse, müşteri, haklardan faydalanamaz.
İade Süresi : HİLALHOBBYLAND , yukarıda belirtilen şartların yerine getirilmesi durumunda, iade edilen ürünlerin bedelini, cayma hakkı veya ayıplı mal bildiriminin kendisine ulaştığı tarihten itibaren on gün içinde iade eder.
Kargo Ücreti: Cayma Hakkı kullanılarak iade edilen ürünler için kargo masrafı müşteriye aittir. Ayıplı Malların iadesinde ise, müşterilerimiz, ürünü, karşı ödemeli olarak gönderebilirler.
www.hilalhobyland.com.tr den satın aldığınız herhangi bir ürünü orijinal ambalajında herhangibir problem yoksa, ürünün kendisinde herhangibir çatlak-kırık-deformasyon yoksa ve ürün ile ilgili olarak tedarikçi firmanın ürünle birlikte göndermiş olduğu garanti belgesinde yazılı koşulların yerine getirilmesi durumunda sorgusuz olarak ürünün size ulaşmasını müteakip 1 hafta icerisinde geri kabul etmektedir.Bu süre sonucunda yaptığınız başvurularınız maalesef olumsuz olarak değerlendirilecektir.


Bu süreye ürünün bize ulaşma zamanı dahil değildir. İade isteminizi yaptığınız gün ile ürünü alış tarihiniz karşılaştırılacaktır. Geri gönderi kargo ücreti müşteriye aittir, herhangibir sigortalı kargo şirketi ile gönderinizi yapabilirsiniz. Ödemeli gönderileriniz kesinlikle kabul edilmez, bu durumda ürün size geri döneceğinden 1 haftalık süre aşılır ve ürün iadeniz kabul edilmez. Ürün iadeniz onaylandıktan sonra ürün fiyat geri ödemeniz gönderi kargo ücreti hariç olacak şekilde size iade edilir.Bu süre 2 haftayı bulabilmektedir
 

 

  Üye Girişi

  Mağazamızdaki Markalar

  Fiyat Listesi

Company : HİLAL HOBBYLAND
End Date : 23.03.2017
URL : https://www.hilalhobbyland.com.tr/
Address : Yenidoğan Mah.Şehit Komiser Günaydın Cd. No:128/A (Eski Yenidoğan PTT Karşı Sokağı)
Telephone : 0212 416 80 10 - 0212 665 30 70 - 0539 975 93 58
Email Contact : info@hilalhobbyland.com.tr
 

The following information has been self-reported by the entity to which it relates for the purpose of assignment of a unique identifier (CUI). The information has not been verified nor has the entity been authenticated, credentialed, verified, or investigated in any way.


       
Sitemizde kullanılan resimler, metinler ve diğer tüm içeriklerin telif hakları firmamıza aittir. Bu sitede yer alan içerikler, firmamızın izni olmadan basılı veya elektronik bir ortamda kesinlikle izinsiz olarak kullanılamaz ve çoğaltılamaz.
Bu sitede, Kolaymağaza™ altyapısı kullanılmaktadır.